MEIST

CONSOL on rahvusvaheline ettevõte, mis keskendub terasvöö ja terasvööde juhtimisele. Pärast aastaid tööstuse kogunemist ja pidevat arengut, saame pakkuda usaldusväärset terasvöö ja terasvöö süsteemi klientidele üle kogu maailma. Me nõuame, et terasvöö on põhitehnoloogia aluseks, püüame pakkuda professionaalset terasvöö ülekande lahendust erinevatele tööstusharudele, sealhulgas toiduainetööstus, keemiatööstus, komposiittööstus, kummitööstus, filmivalitööstus, jne. Konsoli jaoks on kvaliteet meie ainus usk. Eesmärk on luua väärtust meie klientidele, lahendada probleeme klientidele pragmaatiliselt, ja tuua kasu ja edutamine klientidele. Konsool asub Guangzhou, mis on kesklinn pärl jõe delta, luues filiaalid ja agent koostöö viis, Consol on loonud klienditeeninduse võrgu, mis hõlmab enamiku riikidest üle maailma. Ükskõik, kus te olete, saab meie terasvöö kõik saata, sealhulgas paigaldus ja müügijärgne teenus. Viimase 10 aasta jooksul eksportis Consol üle 30 riiki, sealhulgas USA, Venemaa, Kanada, Korea, Lõuna-Aafrika, Iraani, Türgi, Ukraina, Saudi Araabia, Hispaania, Holland, Brasiilia, Malaisia, Tai, India, Pakistan, Filipiinid, Indoneesia, Vietnam...Ja Consol ehitatud täielik müügi- ja müügijärgne teenusüsteem, saame korraldada koordinaatide paigaldusteenuse, mis on teie tehase lähedal, et tagada parima teenuse kvaliteet.

vaata rohkem

UUDISED

Alumiiniumsulfaadi lõhkeaine: Ehitus- ja dekoratiivmaterjalide tööstuse põhikomponent

Sissejuhatus: ehitus- ja dekoratiivmaterjalide tööstuse valdkonnas, eriti terasematerjalide sektoris, alumiiniumsulfaadi tahkestamisprotsess on äärmiselt oluline. See artikkel kavatseb alumiiniumsulfaadi tahkestamise ja selle tähtsust terasest ribade ja rullide tootmises .. Alumiinium sulfaat lahkumine: Alumine

2023-07-28 vaata rohkem

Revolutsiooniline hulgimüügi Pastillaator toob innovatsiooni keemiatööstuses

Kiiresti arenevas keemiatööstuses, mängu muutuva toote nimega Hulgi Pastillator teeb laineid. Selline uuenduslik tehnoloogia on potentsiaal tootmisprotsessi pööramiseks ja tootlikkuse parandamiseks kogu maailma ettevõtete jaoks.

2023-07-20 vaata rohkem

2019-06-14 vaata rohkem

Konsoliterasest rihm IQF külmutusliinile, kõrge tugevusega terasest konveierilinde

Konsoliterasest rihm IQF külmutusliinile, kõrge tugevusega terasest konveierilinde

2019-03-26 vaata rohkem

KALANDUS

KHINA INTERNATIONAL(GUANGZHOU) FISHERY & SEAFOOD EXPO 2018.

2019-01-19 vaata rohkem

22 JA HIINA KASUTAMINE

Meie ettevõte osales edukalt 22. Hiina Küpsetamise näitusel!

2019-01-19 vaata rohkem

FILM & TAPE EXPO 2018 SHENZHEN

FILM & TAPE EXPO 2018 SHENZHEN

2018-11-23 vaata rohkem

TÜÜBIKINNITUSE SÜSTEEMUS

November12,2018 väliskliendid pidasid läbirääkimisi projekti alumiiniumsulfaadi topeltterasvöötlemisest!

2018-11-11 vaata rohkem

vaata rohkem