APIE MUS

„ Consol “yra tarptautinė įmonė, orientuota į plieninių diržų ir plieninių diržų vairavimo sistemą. Po metų pramonės kaupimo ir nuolatinio vystymosi, mes galime pateikti patikimą plieno diržo ir plieno diržo sistemą klientams visame pasaulyje. Mes reikalaujame plieno diržas kaip pagrindinės technologijos pagrindas, siekia pateikti profesionalų plieno diržo perdavimo sprendimą įvairioms pramonės šakoms, įskaitant maisto pramonei, chemijos pramonei, kompozicinei pramonei, gumos pramonei, filmų liejimo pramonė ir kt. „ Consol “kokybė yra mūsų vienintelis įsitikinimas. Mūsų tikslas yra sukurti vertę mūsų klientams, išspręsti problemas klientams pragmatiškai, ir suteikti naudos ir skatinimas klientams. Consol įsikūręs guangdžou, kuris yra perlų upės deltos miesto centras, nustatant filialus ir agentas bendradarbiavimo būdas, „ consol “sukūrė klientų aptarnavimo tinklą, apimantį daugumą pasaulio šalių. nesvarbu, kur esate, mūsų plieninis diržas gali būti išsiųstas, įskaitant montavimą ir aptarnavimą po pardavimo. Per pastaruosius 10 metų „ consol “eksportavo į daugiau nei 30 šalių, įskaitant jav, rusiją, kanadą, korėją, pietų afriką, iraną, turkiją, ukrainą, saudo arabiją, ispaniją, olandiją, braziliją, malaiziją, tailandas, indija, pakistanas, filipinai, indonezija, Vietnamas... ir consol pastatė pilną pardavimų ir po pardavimo paslaugų sistemą, mes galime organizuoti koordinuoti montavimo paslaugą, kuri yra netoli jūsų gamyklos, siekiant užtikrinti geriausią aptarnavimo kokybę.

Rodyti daugiau

žINIOS

Aliuminio sulfato kietėjimas: pagrindinis komponentas statybinių ir dekoratyvinių medžiagų pramonėje

Įvadas: statybų ir dekoratyvinių medžiagų pramonės srityje, ypač plieno medžiagų sektoriuje, aliuminio sulfato kietėjimo procesas yra labai svarbus. Šis straipsnis pasiners į intriguojantį aliuminio sulfato kietėjimo pasaulį ir jo reikšmę plieno juostų ir ritinių gamyboje. Supratimas aliuminio sulfato kietėjimas: alum

2023-07-28 Rodyti daugiau

Revoliucinis didmeninis pastiliatorius atneša naujoves chemijos pramonėje

Sparčiai besivystančioje chemijos pramonėje bangas daro žaidimų keitimo produktas, vadinamas didmeniniu pastiliatoriumi. Ši novatoriška technologija turi potencialą revoliucionizuoti gamybos procesą ir pagerinti produktų produktyvumą visame pasaulyje.

2023-07-20 Rodyti daugiau

2019 šanchajaus kino technologijų paroda! Consol plieninių diržų sistema plėvelės liejimui.

2019-06-14 Rodyti daugiau

Consol plieno diržas iqf užšalimo linija, didelio stiprumo konvejerio plieno diržas

Consol plieno diržas iqf užšalimo linija, didelio stiprumo konvejerio plieno diržas

2019-03-26 Rodyti daugiau

Žuvininkystės ir jūros gėrybių paroda 2018

Kinijos tarptautinė (guangdžou) žuvininkystės ir jūros gėrybių paroda 2018

2019-01-19 Rodyti daugiau

22-oji kinijos kepimo paroda

Mūsų įmonė sėkmingai dalyvavo 22-ojoje kinijos kepimo parodoje!

2019-01-19 Rodyti daugiau

Kino ir juostos expo 2018 shenzhen

Kino ir juostos expo 2018 shenzhen

2018-11-23 Rodyti daugiau

Dvigubas plieninis diržas flaker derybos

Lapkritis 12,2018 užsienio klientai derėjosi dėl projekto apie dvigubą aliuminio sulfato plieninį pluoštą!

2018-11-11 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau