O FIRMIE 

CONSOL to międzynarodowe przedsiębiorstwo skupiające się na systemie napędzania pasów stalowych i pasów stalowych. Po latach akumulacji przemysłu i ciągłego rozwoju możemy zapewnić niezawodny stalowy pas i stalowy system taśmowy klientom na całym świecie. Nalegamy na stalowy pas jako podstawę podstawowej technologii, staramy się zapewnić profesjonalne rozwiązanie do przenoszenia pasów stalowych dla różnych branż, w tym przemysłu spożywczego, przemysłu chemicznego, przemysłu kompozytowego, przemysłu gumowego, przemysłu odlewniczego itp. Dla Consol jakość jest naszą jedyną wiarą. Celem, do którego dążymy, jest tworzenie wartości dla naszych klientów, rozwiązywanie problemów klientów pragmatycznie oraz przyniesienie korzyści i promocji klientom. Consol znajduje się w Guangzhou, które jest centrum delty rzeki perłowej, tworząc oddziały i sposób współpracy agentów, Consol utworzył sieć obsługi klienta obejmującą większość krajów na całym świecie. Bez względu na to, gdzie jesteś, nasz stalowy pas można wysłać, w tym instalację i obsługę posprzedażną. W ciągu ostatnich 10 lat Consol eksportował do ponad 30 krajów, w tym USA, Rosji, Kanady, Korei Południowej, Iranu, Turcji, Ukrainy, Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii, Holandii, Brazylii, Malezji, Tajlandii, Indii, Pakistanu, Filipin, Indonezji, Wietnam... I Consol zbudował kompletny system sprzedaży i obsługi posprzedażnej, możemy zorganizować koordynacyjną usługę instalacji, która jest blisko twojego zakładu, aby zapewnić najlepszą jakość usług.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Krzepnięcie siarczanu aluminium: kluczowy element w przemyśle materiałów budowlanych i dekoracyjnych

Wprowadzenie: W dziedzinie przemysłu materiałów budowlanych i dekoracyjnych, szczególnie w sektorze materiałów stalowych, proces krzepnięcia siarczanu glinu ma ogromne znaczenie. Ten artykuł zagłębia się w intrygujący świat krzepnięcia siarczanu glinu i jego znaczenie w produkcji stalowych pasków i zwojów. Zrozumienie krzepnięcia siarczanu glinu: Alum

2023-07-28 Zobacz więcej

Rewolucyjny hurtowy pastylator przynosi innowacje w przemyśle chemicznym

W szybko rozwijającym się przemyśle chemicznym przełomowy produkt o nazwie Wholesale Pastillator wywołuje falę. Ta innowacyjna technologia może zrewolucjonizować proces produkcji i poprawić produktywność firm na całym świecie.

2023-07-20 Zobacz więcej

2019 Wystawa technologii filmowej w Szanghaju!

2019 Wystawa technologii filmowej w Szanghaju! System taśm stalowych CONSOL do odlewania folii.

2019-06-14 Zobacz więcej

Stalowy pas Consol do linii zamrażania IQF, stalowy przenośnik o wysokiej wytrzymałości

Stalowy pas Consol do linii zamrażania IQF, stalowy przenośnik o wysokiej wytrzymałości

2019-03-26 Zobacz więcej

FISHERY I SEAFOOD EXPO 2018

CHINY MIĘDZYNARODOWE (GUANGZHOU) FISHERY & SEAFOOD EXPO 2018

2019-01-19 Zobacz więcej

22. WYSTAWA PIECZENIA W CHINACH

Nasza firma z powodzeniem uczestniczyła w 22. wystawie pieczenia w Chinach!

2019-01-19 Zobacz więcej

FILM I TAŚMA EXPO 2018 SHENZHEN

FILM I TAŚMA EXPO 2018 SHENZHEN

2018-11-23 Zobacz więcej

NEGOCJACJA PASKU PODWÓJNEGO STALI

12 listopada 2018 r. Zagraniczni klienci negocjowali projekt dotyczący podwójnego płatka stalowego dla siarczanu glinu!

2018-11-11 Zobacz więcej

Zobacz więcej