O NÁS

Consol je medzinárodný podnik so zameraním na oceľový pás a oceľový pás hnací systém. Po rokoch akumulácie priemyslu a nepretržitého vývoja, môžeme poskytnúť spoľahlivé oceľové pásy a oceľové pásy systém pre zákazníkov po celom svete. Trvame na oceľovom páse ako základom jadrovej technológie, snažia sa poskytnúť profesionálne riešenie prenosu oceľových pásov pre rôzne odvetvia, vrátane potravinárskeho priemyslu, chemického priemyslu, kompozitného priemyslu, gumárenského priemyslu, film casting priemysel, atď. Pre consol je kvalita našou jedinou vierou. Cieľom, ktorý sledujeme, je vytvoriť hodnotu pre našich zákazníkov, riešiť problémy pre zákazníkov pragmaticky a priniesť výhody a propagáciu zákazníkom. Consol sa nachádza v guangzhou, ktorý je centrom mesta pearl river delta, tým, že zriaďuje pobočky a agent spolupráce spôsob, consol zriadil sieť služieb zákazníkom pokrýva väčšinu krajín po celom svete. bez ohľadu na to, kde ste, náš oceľový pás môže byť zaslaný, vrátane inštalácie a popredajného servisu. Za posledných 10 rokov, consol vyvážal do viac ako 30 krajín vrátane usa, rusko, kanada, kórea, južná afrika, irán, turecko, ukrajina, saudská arábia, španielsko, holandsko, brazília, malajzia, thajsko, india, pakistan, filipíny, indonézia, Vietnam... a consol vybudoval kompletný predajný a popredajný servisný systém, môžeme zabezpečiť koordinovať inštalačnú službu, ktorá je v blízkosti vášho závodu, aby sa zabezpečila najlepšia kvalita služieb.

vidieť viac

Správy

Tuhnutie hliníkového síranu: kľúčová zložka v stavebnom a dekoratívnom priemysle materiálov

Úvod: v oblasti stavebného a dekoratívneho priemyslu materiálov, konkrétne v sektore oceľových materiálov, je proces tuhnutia hliníkového síranu nesmierne dôležité. Tento článok sa ponorí do zaujímavého sveta tuhnutia síranu hlinitého a jeho významu pri výrobe oceľových pásov a cievok. Pochopenie tuhnutia síranu hlinitého: alum

2023-07-28 vidieť viac

Revolučný veľkoobchodný pastilátor prináša inovácie do chemického priemyslu

V rýchlo sa rozvíjajúcom chemickom priemysle vyrába vlny výmenný výrobok nazývaný veľkoobchodný pastilátor. Táto inovatívna technológia má potenciál revolucionalizovať výrobný proces a zlepšiť produktivitu pre spoločnosti po celom svete.

2023-07-20 vidieť viac

2019-06-14 vidieť viac

Oceľový pás consol pre mrazničku iqf, vysokopevnostný dopravný oceľový pás

Oceľový pás consol pre mrazničku iqf, vysokopevnostný dopravný oceľový pás

2019-03-26 vidieť viac

Fishery & seafood expo 2018

Čína international (guangzhou) rybolov & seafood expo 2018

2019-01-19 vidieť viac

22. výstava na pečenie v číne

Naša spoločnosť sa úspešne zúčastnila 22. výstavy na pečenie v číne!

2019-01-19 vidieť viac

Film & tape expo 2018 shenzhen

Film & tape expo 2018 shenzhen

2018-11-23 vidieť viac

Dvojitá oceľová opasok flaker negotiation

November 12,2018 zahraniční zákazníci rokovali o projekte dvojitého opláštenia na hliníkový sulfát!

2018-11-11 vidieť viac

vidieť viac