HAKKıNDA

Consol, çelik kayış ve çelik kayış sürüş sistemine odaklanan uluslararası bir kuruluştur. Yıllar süren endüstri birikimi ve sürekli gelişmeden sonra, tüm dünyadaki müşterilere güvenilir çelik kemer ve çelik kemer sistemi sağlayabiliriz. Biz çekirdek teknolojisi temelinde çelik kemer üzerinde ısrar, gıda sanayi, kimya sanayi, kompozit sanayi, kauçuk sanayi, film döküm sanayi, vb dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için profesyonel çelik kemer iletim çözümü sağlamak için çalışıyoruz. Konsol için kalite tek inancımızdır. Takip ettiğimiz amaç müşterilerimiz için değer yaratmak, pragmatik olarak müşteriler için sorunları çözmek ve müşterilere fayda ve promosyon getirmektir. Guangzhou'da bulunan consol, pearl river deltası'nın merkezi şehri olan ve şubeleri ve ajan işbirliği yolunu kurarak, consol, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin çoğunu kapsayan bir müşteri hizmetleri ağı kurmuştur. nerede olursanız olun, çelik kayışımız kurulum ve satış sonrası servis de dahil olmak üzere gönderilebilir. Son 10 yılda, consol abd, rusya, kanada, kore, güney afrika, İran, türkiye, ukrayna, suudi arabistan, İspanya, hollanda, brezilya, malezya, tayland, hindistan, pakistan, filipinler, endonezya dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkeye ihraç edildi, Vietnam... ve consol tam bir satış ve satış sonrası servis sistemi inşa, biz en iyi hizmet kalitesini sağlamak için, tesisinize yakın koordinat kurulum hizmeti düzenleyebilirsiniz.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Alüminyum sülfatın katılaştırılması: bina ve dekoratif malzeme endüstrisinde önemli bir bileşen

Giriş: bina ve dekoratif malzeme endüstrisi alanında, özellikle çelik malzeme sektörü içinde, alüminyum sülfatın katılaşma süreci son derece önemlidir. Bu makale, alüminyum sülfat katılaşmasının ilgi çekici dünyasına ve çelik şerit ve bobinlerin üretimindeki öneme sahip olacak. Alüminyum sülfat katılaşmasını anlamak: şap


Devrim niteliğindeki toptan pastillator, kimya endüstrisine yenilik getiriyor

Hızla gelişen kimya endüstrisinde, toptan pastillator adı verilen oyun değiştiren bir ürün dalga yaratıyor. Bu yenilikçi teknoloji, üretim sürecinde devrim yaratma ve dünya çapındaki şirketler için verimliliği artırma potansiyeline sahiptir.


2019 şangay film teknolojisi fuarı!

2019 şangay film teknolojisi fuarı! Film döküm için consol çelik kemer sistemi.


Iqf donma hattı için consol çelik kemer, yüksek mukavemetli konveyör çelik bant

Iqf donma hattı için consol çelik kemer, yüksek mukavemetli konveyör çelik bant


Balıkçılık ve deniz ürünleri fuarı 2018

Çin uluslararası (guangzhou) balıkçılık ve deniz ürünleri fuarı 2018


22 çin pişirme fuarı

Firmamız başarıyla the22nd çin pişirme sergisine katıldı!


Film ve bant fuarı 2018 shenzhen

Film ve bant fuarı 2018 shenzhen


Çift çelik kemer flaker müzakere

November12,2018 yabancı müşteriler alüminyum sülfat için çift çelik bant flaker hakkında proje müzakere!


daha fazla göster